با این روند ، من می دیدیم که اعتماد او به من بالا تر می رود . او خودش متوجه شد یک زن جذاب است و داشتن مو هایی که دیگران در مورد آن نظر دهند و جذب آن شوند برای او کاملا مفید است به شرط این که نزد آرایشگری رفته باشد که آموزش آرایشگری را به خوبی فرا گرفته باشد . به یاد دارم که او را تشویق کردم ؛ بله به او گفتم که باید برود و دامن چرم نوک مدادی که در مجله دیده بود را بخرد . پنج سال بعد او را همراه یک مرد جدید فوق العاده در زندگیش دیدم . سبک مو هایش اسپرت شده بود و شگفت انگیز به نظر می رسید . او از من بابت همراهی وی در مرحله تحول تشکر کرد و باعث گریه هر دوی ما شد . این یک حس شگفت انگیز است که جلب رضایت وی و این که او به من اعتماد کرد باعث شد شخصیت جدیدی از او شکل بگیرد . قدرت آموزش آرایشگری را دست کم نگیرید ! با آرایشگری می توانید انسان ها را عوض کنید .

من راز نگه دار خوبی نیز هستم . من باور دارم دلیل این که مردم راز هایشان را به من می گویند این است که من خیلی زیاد آن فرد را نمی شناسم . اکثر اوقات دلیل این که آن ها راز هایشان را به من می گویند این است که فرد دیگری در زندگیشان نیست که با او صحبت کنند و صندلی من برای آن ها امن است . شما به عنوان آرایشگری که دوره ی آموزش آرایشگری را گذرانده قسم می خورید که باید اسرار مردم را نزد خود نگه دارید . من مطمئن هستم تنها کسی که بیشتر از آرایشگر راز مردم را می داند مسئول پذیرشی است که در سالن زیبایی حضور دارد . شاید او هیچ کدام از دوره های آرایشگری مثل آموزش میکاپ را نگذرانده باشد ولی ارتباط خیلی بیشتری با مشتریان دارد . مشتریان همیشه به من می گویند که شریک زندگی خود را به دلایل مختلف مثل کار ، بیماری ، زندان و غیره ترک می کنند . من به مردم اجازه دادم روی صندلیم احساساتی شوند و گریه کنند .

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها