همچنین ، من تبدیل به طیف وسیعی از اطلاعات شده ام که مشتریان می توانند از آن استفاده کنند ؛ از پیشنهادات مربوط به یک کتاب گرفته تا ریمل آموزش میکاپ ، رستوران ها و پیشنهادات مربوط به دنیای مد . این کار در واقع در مورد یادگیری تمام چیز هایی است که هر یک از مشتریان در مورد آن به من نیاز دارند . من یک مشتری دارم که نوعی برنامه خاص تلویزیونی را دوست دارد در صورتی که از نظر دیگران این برنامه در حدی نیست که انقدر به آن عشق بورزیم ؛ با این حال او آنقدر به من اعتماد دارد که در گفت وگو هایمان در مورد آن با من صحبت کند و من طوری نشان می دهم که من نیز آن را دوست دارم . اکنون ما یک باشگاه هواداران مخفی موضوعات متفاوت در اطراف خود داریم .

آموزش آرایشگری و انجام تکنیک های آن در واقع ارائه توجه کاملتان به مشتری است . این در واقع این است که شما به هر کسی اجازه دهید در مورد هر چیزی که دوست دارد با شما صحبت کند .

کار من شامل درک کردن مردم و نشان دادن علاقه ی واقعی است به طوری که شاید فقط شریک زندگی آن ها یا بهترین دوستشان بتواند برای آن ها انجام دهد . شما باید به مدت یک تا دو ساعت تمام حواس و تمرکز خود را به مشتری اختصاص دهید . این کار در حقیقت گوش دادن به صحبت های آن ها و اجازه دادن به مشتریان برای بیان هر چیزی است که می خواهند . در آموزش آرایشگری و ارائه ی خدمات زیبایی شما اجازه می دهید که شخصی جدید وارد زندگی شما شود . من همیشه می گویم که آموش آرایشگری فرا تر از کاری است که من یا شانه و قیچی خود انجام می دهم . یکی از دوستان عزیز من در حال حاضر ، اول مشتری من بود . بعضی روز ها آنقدر خوشحال هستم که می خواهم به هوا بپرم ؛ زیرا مشتری هایی در آموزش میکاپ و سایر موارد دارم که مثل دوست هر روز پشت هم ایستاده ایم و دوست دارم با آن ها صحبت کنم .

مشخصات

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها